KONST / Litografier / Färglitografi 10122378

nr 1012 2378

Gunnar Persson serieskapare

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Gunnar Persson (f. 1933), bordtennismatch, signerad, -96, motivet: 49x66

Gunnar Persson, svensk serieskapare, född 1933

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2016
kl 18:21:32

13/1 22:44:52 1      Vinnande bud

Gunnar Persson serieskapare

Läs mer om Gunnar Persson serieskapare